Lucie Maršíková

O MNĚ

Kdo je Lucie?

Prostřednictvím mé práce se stávám součástí vašich životních příběhů a ukazuji vám vaši krásu! Nejen tu vnější, ale i vnitřní.

Jmenuji se Lucie a jsem portrétní a rodinná fotografka. Miluji svou profesi, která mi umožňuje potkávat se s krásnými lidmi. Dává mi možnost svobodně tvořit, neustále se posouvat dál a dělat práci, která má, dle mne, skutečný smysl.

Mám mnohaleté zkušenosti

Fotografií se profesně zabývám od roku 2009, kdy jsem absolvovala rekvalifikační kurz reklamní fotografie, kde jsem si definitivně potvrdila, že focení je můj život. Zcela mě uchvátilo kouzlo ateliéru a hned po dokončení kurzu jsem si v Praze otevřela svůj první. Od roku 2015 mám svůj vysněný ateliér v malebné obci Popovičky na okraji Prahy, v objektu původní vesnické základní školy. Je to velkorysý dvousetmetrový prostor se dvěma ateliéry a veškerým zázemím, kde na vás dýchne pohodová atmosféra venkova.

Lucie Maršíková - umělecká fotografka, rodinné focení
Lucie Maršíková - umělecká fotografka, rodinné focení

Vedle focení rodin a dětí, jsem měla možnost pracovat i na řadě komerčních kampaní. Spolupracovala jsem např. se společnostmi Nestlé, Pampers, Henkel a v posledních dvou letech jsem fotila vánoční kampaň pro Loccitane s jejich ambasadorkami Petrou Kvitovou a Evou Burešovou. Jsem pravidelnou lektorkou Ateliéru v továrně httpssssss://ateliervtovarne.cz/ , kde učím začínající fotografy a nadšence dětskou a rodinnou fotografii, a kreativní portréty.

 

V posledních letech jsem se také vrátila k výrobě ručně malovaných pláten, na kterých také sama fotím a která mi poskytují neuvěřitelnou možnost originality a vlastního rukopisu.

Lucie

Ocěnění

Jsem snílek a baví mě proces tvoření. A přesně z tohoto důvodu jsem se pustila do originálních autorských fotografií. A zároveň jsem se rozhodla ukázat je světu a nechat si je zhodnotit v prestižní mezinárodní soutěži pro fotografy WPE awards. Hned několik mých fotografií získalo ocenění a v rámci celkového hodnocení za rok 2021 jsem se probojovala mezi TOP 100 fotografů z celého světa. Je to pro mě velká čest i radost!

Blog

Nejnovější články

Celý článekLucie Maršíková - umělecká fotografka, rodinné focení, focení dětí

Kontakt

Lucie Maršíková

ul. Do Polí 12, Popovičky

Praha - východ

Můj ateliér najdete na okraji Prahy - směr Brno, přibližně 15 - 20 minut jízdy autem z Prahy 4.

Lucie Maršíková - fotografka, rodinné focení