Nový ceník – platný od 1. 1. 2022

Aktuálně nabízím pouze jeden typ focení a to “kreativní a zážitkové portrétové focení”, které můžete využít pro pořízení fotografií rodin, dětí, krásných žen i těhulek. Toto focení je koncipováno tak, abych vám dopřála maximální fotografický zážitek, ukázala vám vaši krásu a jedinečnost, a v podobě exkluzivních tisků zanechala památku na celý život! Cena se skládá ze dvou částí – samotné focení včetně vizáže a dalších služeb (tzv. photo session) a cena za vybrané fotografie – ty kupujete buďto jednotlivě za kus nebo ve zvýhodněných sadách 6/10/20.

Protože je focení rodin moje největší radost, rozhodla jsem se prozatím nabídnout dočasný balíček a to zvýhodněné rodinné focení.

Postupně pracujeme na nových stránkách! 🙂

SOUTĚŽ

VYHRAJTE RODINNÉ FOCENÍ V HODNOTĚ 10 000 KČ!!

 

Letos jsem se rozhodla, že se vyhlášení soutěže na Štědrý den stane tradicí! Dnes se opět vracím k rodinnému focení. A vyhrát můžete právě rodinný balíček, “pracovně” mu říkám “10” za “10” tzn. že v balíčku je 10 výsledných fotografií z 2 – 3 hodin focení. Výsledné fotografie budou výherci předány vytištěné na formátu 13×19 cm v krásném, ručně vyrobeném leporelu.

 

Jak můžete vyhrát? Stačí do komentáře pod příspěvkem o soutěži na Facebooku napsat svoji odpověď – resp. podělit se o krásný rodinný zážitek, situaci při které jste se např. od srdce rozesmáli. A označte moji facebookovou stránku „To se mi líbí“, pokud ještě nemáte. Tím se zařadíte mezi soutěžící, ze kterých na konci prosince vylosuji jednoho výherce. Hrajeme až do silvestra 31. 12. 2021 do 8:00. V 10:00 pak jednoho z vás v živém vysílání vylosuji a zveřejním.

 

Všeobecné soutěžní podmínky fb stránky Lucie Maršíková Fotoateliér.

  1. Organizátor soutěže Lucie Maršíková, Dis.

Organizátorem, pořadatelem a vyhlašovatelem soutěže pořádané na oficiální stránce Lucie Maršíková Fotoateliér v rámci sociálních sítí Facebook a Instagram (dále jen soutěž) je Lucie Maršíková, DiS., Silnička 121, Křenice, 250 84, IČ: 76582981, fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku

  1. Mechanika soutěže

Soutěž je realizována formou otázky, která je uvedena v příspěvku publikovaném Lucie Maršíková, DiS. na její oficiální stránce na sociální síti Facebook a Instagram (dále jen Facebook a Instragram). Doba trvání každé soutěže je přesně stanovena a vymezena organizátorem a je vždy uvedena v zadání soutěže. Do soutěže jsou zařazeny pouze ty odpovědi, které budou formou komentáře uvedeny pod příspěvek se soutěží a nebudou po konci soutěže nijak zpětně upravovány a navíc splní podmínku udělení stránce „To se mi líbí“. Ze správných odpovědí bude dle podmínek uvedených u soutěže vylosován jeden výherce, který splní všechny podmínky pro účast v soutěži.

  1. Účast v soutěži

Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k organizátorovi a osoby, které jsou ke kterékoliv z takových osob ve vztahu osob blízkých. V případě podezření, že osoba, která se účastní soutěže není stejnou osobou, za kterou se vydává na své stránce na sociální síti Facebook a Instagram, může být organizátorem ze soutěže vyloučena, případně může být vyzvána k převzetí výhry osobně s prokázáním své totožnosti (toto ustanovení je zde, aby nedocházelo ke zneužití soutěží a vícečetnému hlasování). Pokud není uvedeno jinak, soutěžící se může zúčastnit jako fyzická osoba pouze jednou odpovědí. V případě více odpovědí jedním soutěžícím, je tento soutěžící ze soutěže vyloučen.

  1. Vyhodnocení a výhra

Výhra je vždy stanovena organizátorem soutěže a vždy zveřejněna. V každé jedné soutěži se může lišit počet výherců i výše výher. O výběru vítězů rozhoduje organizátor. Výherci instagramových soutěží musí mít veřejný profil. Výherci budou vyhlášeni (kontaktováni) nejpozději do týdne od ukončení dané soutěže a to přímo v komentáři soutěžního příspěvku na Facebooku/Instagramu. V případě, že se vylosovaný výherce neozve do týdne od vyhlášení soutěže, organizátor soutěže si nárokuje losovat znovu a právo na výhru tak propadá.

  1. Závěrečná ustanovení a podmínky

Za tuto soutěž, její technickou stránku, průběh, vyhlašování ani předávání cen jakožto ceny samotné nijak nenese odpovědnost společnost Facebook, Inc. Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi a pořadateli soutěže a nikoliv sociální síti Facebook a Instagram. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.

Nové ceníky

Jedna etapa končí, druhá začíná

aneb proč od ledna měním úplně vše, včetně ceníku.

 

Poslední dva roky byly náročné pro většinu z nás, mně osobně ale daly i něco pozitivního. Třeba možnost zastavit se a přemýšlet nad tím, jak by měl vypadat můj ateliér a mé služby v dalších letech.

 

Už od začátku podnikání před více než 12 lety mě žene dopředu touha neustále se rozvíjet a posouvat dál. Každý rok v lednu přemýšlím, co můžu dělat letos jinak a lépe, kam chci svoje focení posunout.

 

I proto dělám často věci, které nedávají ekonomicky žádný smysl, ale já se díky nim posouvám vpřed. Proto každý rok renovuji ateliér, vyrábím si vlastní foto pozadí, chystám kreativní projekty, při kterých běhám po lese, nořím se po kolena do studené vody nebo do ní pokládám své modelky. I proto  lektoruji v ateliéru v továrně, potkávám se s dalšími fotografy a navzájem se inspirujeme.

 

Mám to štěstí, že na příjmech z ateliéru nejsem závislá, a že nemusím podřizovat své vize tomu, kolik ateliér vydělá. Jen za letošní rok jsem do rekonstrukce ateliéru, nových scén a obnovy techniky investovala přes půl milionu korun, a to v době kdy kvůli restrikcím bylo obtížné vydělat si aspoň na běžný provoz.

 

Co se tedy od ledna mění?

Všechny letošní investice měly jediný cíl, posunout moje focení ne o krok, ale o pořádný skok dopředu. Vždy jsem se snažila, aby focení se mnou nebylo jen o kvalitních a jedinečných fotografiích, ale také o zážitku, který si z návštěvy ateliéru odnášíte.

 

Od ledna chci jít ještě dál. Mým jediným produktem bude “kreativní a zážitkové portrétové focení” – rodin, dětí, krásných žen i těhulek. Chci vám dopřát maximální fotografický zážitek, ukázat vám vaši krásu a jedinečnost, a v podobě exkluzivních tisků zanechat památku na celý život! V ateliéru spolu strávíme až 5 hodin času, kdy se vám bude se mnou věnovat po celou dobu i zkušená vizážistka.

 

Vše ale začne už s cca dvoutýdenním předstihem, kdy v rámci virtuální konzultace naplánujeme váš velký fotografický den. Probereme vaše představy, přání, oblečení, styl a veškeré další detaily. Samotným focením to také nekončí – ještě jednou se potkáme v ateliéru při prezentaci a výběru vašich fotografií. Z focení vyberu 25 nejlepších fotografií, které upravím, vytisknu a vložím do krásných paspart, ze kterých si pak budete vybírat. Je pak jen na vás jestli si odnesete jednu nebo všechny fotografie.

 

A kolik to bude stát?

Maximální služba a velké investice, ve kterých hodlám pokračovat, přinesou bohužel i výrazné navýšení mých cen. Po vzoru zahraničních fotografek měním celý systém účtování za své služby. Nově tak budete platit pevnou částku 5 500 Kč za photo session, která zahrnuje samotné focení, vizážistku, přípravnou i následnou prezentační schůzku. V ceně naopak nejsou fotografie, které si dokupujete zvlášť za jednotnou cenu 1 200 Kč.  V nabídce budou i zvýhodněné sety 6 / 10 a 20 fotografií.

 

Těším se na nové společné zážitky

Začátkem prosince zveřejním nový ceník, kde uvidíte detailně co nový balíček obsahuje, a současně otevřu rezervace na příští rok. Do konce ledna chci ještě zvládnout úplně nový web s galeriemi kreativních portrétových fotografií z letošního roku.

 

Děkuji vám všem za vaši dosavadní přízeň a věřím, že se budeme potkávat i v příštím roce. Možná méně často, ale o to intenzivněji 🙂 A samozřejmě s řadou z vás se uvidíme ještě při vánočním focení.

Připravované novinky!

Od září chystám velké změny. První novinkou jsou zcela nové webové stránky a druhou kompletní změna cenových balíčků. Po dobu Covidu jsem nezahálela a připravila pro vás několik novinek v ateliéru, kdy jsem investovala do nového vybavení vč. ateliérového šatníku, takže se máte na co těšit! Zároveň v současné chvíli objednávám klienty právě až od září. Do konce léta mám již plno. Děkuji za pochopení! Lucka 🙂

Soutěž

VYHRAJTE FINEARTOVÉ PORTRÉTOVÉ FOCENÍ. V HODNOTĚ 5 500 KČ!

 

Doufám, že i v této trochu bláznivé době prožíváte se svými blízkými krásné, klidné a hlavně zdravé Vánoce. Vím, že Vánoce nejsou (jenom) o dárcích 😊, ale i přesto jsem si pro vás jeden připravila. Tím dárkem je vánoční soutěž o fineartový balíček, určený pro ženy a maminky, které mají za sebou náročný rok plný obvyklých i neobvyklých starostí, rok ve kterém jsme se moc nezastavily. Fineartové portrétní focení je určené jen pro vás – partneři a děti zůstanou tentokrát doma – a vy se necháte 3 hodiny rozmazlovat. Začneme líčením a úpravou vlasů, následované 1,5 hodinou focení. Při tomto focení jde především o zážitek, o krásnou chvíli, kdy o vás budeme pečovat. Výsledkem budou 3 nádherné a jedinečné fotografie, z toho jedna velkoformátová.

 

Jak můžete vyhrát? Stačí do komentáře pod příspěvkem o soutěži na Facebooku napsat svoji odpověď na otázku: Při jaké příležitosti jste se letos cítila krásně nebo krásná. A označte moji facebookovou stránku „To se mi líbí“, pokud ještě nemáte. Tím se zařadíte mezi soutěžící, ze kterých na konci prosince vylosuji jednu výherkyni. Hrajeme až do silvestra 31. 12. 2020 do 9:00. V 10:00 pak jednu z vás vylosuji a zveřejním. Úplné podmínky soutěže najdete níže.

 

Všeobecné soutěžní podmínky fb stránky Lucie Maršíková Fotoateliér.

  1. Organizátor soutěže Lucie Maršíková, Dis.

Organizátorem, pořadatelem a vyhlašovatelem soutěže pořádané na oficiální stránce Lucie Maršíková Fotoateliér v rámci sociálních sítí Facebook a Instagram (dále jen soutěž) je Lucie Maršíková, DiS., Silnička 121, Křenice, 250 84, IČ: 76582981, fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku

  1. Mechanika soutěže

Soutěž je realizována formou otázky, která je uvedena v příspěvku publikovaném Lucie Maršíková, DiS. na její oficiální stránce na sociální síti Facebook a Instagram (dále jen Facebook a Instragram). Doba trvání každé soutěže je přesně stanovena a vymezena organizátorem a je vždy uvedena v zadání soutěže. Do soutěže jsou zařazeny pouze ty odpovědi, které budou formou komentáře uvedeny pod příspěvek se soutěží a nebudou po konci soutěže nijak zpětně upravovány a navíc splní podmínku udělení stránce „To se mi líbí“. Ze správných odpovědí bude dle podmínek uvedených u soutěže vylosován jeden výherce, který splní všechny podmínky pro účast v soutěži.

  1. Účast v soutěži

Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k organizátorovi a osoby, které jsou ke kterékoliv z takových osob ve vztahu osob blízkých. V případě podezření, že osoba, která se účastní soutěže není stejnou osobou, za kterou se vydává na své stránce na sociální síti Facebook a Instagram, může být organizátorem ze soutěže vyloučena, případně může být vyzvána k převzetí výhry osobně s prokázáním své totožnosti (toto ustanovení je zde, aby nedocházelo ke zneužití soutěží a vícečetnému hlasování). Pokud není uvedeno jinak, soutěžící se může zúčastnit jako fyzická osoba pouze jednou odpovědí. V případě více odpovědí jedním soutěžícím, je tento soutěžící ze soutěže vyloučen.

  1. Vyhodnocení a výhra

Výhra je vždy stanovena organizátorem soutěže a vždy zveřejněna. V každé jedné soutěži se může lišit počet výherců i výše výher. O výběru vítězů rozhoduje organizátor. Výherci instagramových soutěží musí mít veřejný profil. Výherci budou vyhlášeni (kontaktováni) nejpozději do týdne od ukončení dané soutěže a to přímo v komentáři soutěžního příspěvku na Facebooku/Instagramu. V případě, že se vylosovaný výherce neozve do týdne od vyhlášení soutěže, organizátor soutěže si nárokuje losovat znovu a právo na výhru tak propadá.

  1. Závěrečná ustanovení a podmínky

Za tuto soutěž, její technickou stránku, průběh, vyhlašování ani předávání cen jakožto ceny samotné nijak nenese odpovědnost společnost Facebook, Inc. Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi a pořadateli soutěže a nikoliv sociální síti Facebook a Instagram. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.

 

Business portrét

Krásy podzimu podruhé …

Krásy podzimu

Když fotím venku, tak v podstatě vždy se zadadajícím sluncem, ale když už máte dle předpovědi jen opravdu pár krásných podzimních dní, je třeba využít každou chvíli. A toto focení jsme začínali už v sedm ráno! A to světlo ….

Ridgebačka Aria

Menu