NOVÉ CENÍKY

Jedna etapa končí, druhá začíná

aneb proč od ledna měním úplně vše, včetně ceníku.

Poslední dva roky byly náročné pro většinu z nás, mně osobně ale daly i něco pozitivního. Třeba možnost zastavit se a přemýšlet nad tím, jak by měl vypadat můj ateliér a mé služby v dalších letech.

Už od začátku podnikání před více než 12 lety mě žene dopředu touha neustále se rozvíjet a posouvat dál. Každý rok v lednu přemýšlím, co můžu dělat letos jinak a lépe, kam chci svoje focení posunout.

I proto dělám často věci, které nedávají ekonomicky žádný smysl, ale já se díky nim posouvám vpřed. Proto každý rok renovuji ateliér, vyrábím si vlastní foto pozadí, chystám kreativní projekty, při kterých běhám po lese, nořím se po kolena do studené vody nebo do ní pokládám své modelky. I proto  lektoruji v ateliéru v továrně, potkávám se s dalšími fotografy a navzájem se inspirujeme.

Mám to štěstí, že na příjmech z ateliéru nejsem závislá, a že nemusím podřizovat své vize tomu, kolik ateliér vydělá. Jen za letošní rok jsem do rekonstrukce ateliéru, nových scén a obnovy techniky investovala přes půl milionu korun, a to v době kdy kvůli restrikcím bylo obtížné vydělat si aspoň na běžný provoz.

Co se tedy od ledna mění?

Všechny letošní investice měly jediný cíl, posunout moje focení ne o krok, ale o pořádný skok dopředu. Vždy jsem se snažila, aby focení se mnou nebylo jen o kvalitních a jedinečných fotografiích, ale také o zážitku, který si z návštěvy ateliéru odnášíte.

Od ledna chci jít ještě dál. Mým jediným produktem bude „kreativní a zážitkové portrétové focení“ – rodin, dětí, krásných žen i těhulek. Chci vám dopřát maximální fotografický zážitek, ukázat vám vaši krásu a jedinečnost, a v podobě exkluzivních tisků zanechat památku na celý život! V ateliéru spolu strávíme až 5 hodin času, kdy se vám bude se mnou věnovat po celou dobu i zkušená vizážistka.

Vše ale začne už s cca dvoutýdenním předstihem, kdy v rámci virtuální konzultace naplánujeme váš velký fotografický den. Probereme vaše představy, přání, oblečení, styl a veškeré další detaily. Samotným focením to také nekončí – ještě jednou se potkáme v ateliéru při prezentaci a výběru vašich fotografií. Z focení vyberu 25 nejlepších fotografií, které upravím, vytisknu a vložím do krásných paspart, ze kterých si pak budete vybírat. Je pak jen na vás jestli si odnesete jednu nebo všechny fotografie.

A kolik to bude stát?

Maximální služba a velké investice, ve kterých hodlám pokračovat, přinesou bohužel i výrazné navýšení mých cen. Po vzoru zahraničních fotografek měním celý systém účtování za své služby. Nově tak budete platit pevnou částku 5 500 Kč za photo session, která zahrnuje samotné focení, vizážistku, přípravnou i následnou prezentační schůzku. V ceně naopak nejsou fotografie, které si dokupujete zvlášť za jednotnou cenu 1 200 Kč.  V nabídce budou i zvýhodněné sety 6 / 10 a 20 fotografií.

Těším se na nové společné zážitky

Začátkem prosince zveřejním nový ceník, kde uvidíte detailně co nový balíček obsahuje, a současně otevřu rezervace na příští rok. Do konce ledna chci ještě zvládnout úplně nový web s galeriemi kreativních portrétových fotografií z letošního roku.

Děkuji vám všem za vaši dosavadní přízeň a věřím, že se budeme potkávat i v příštím roce. Možná méně často, ale o to intenzivněji 🙂 A samozřejmě s řadou z vás se uvidíme ještě při vánočním focení.

Blog

Nejnovější články

Celý článekLucie Maršíková - umělecká fotografka, rodinné focení, focení dětí

Kontakt

Lucie Maršíková

ul. Do Polí 12, Popovičky

Praha - východ

Můj ateliér najdete na okraji Prahy - směr Brno, přibližně 15 - 20 minut jízdy autem z Prahy 4.

Lucie Maršíková - fotografka, rodinné focení