Krásný nový rok 2018!

Tak sice trošku pozdě, ale stále před půlnocí si vám dovolím popřát do nového roku vkročení tou správnou nohou a především hodně zdravíčka, bez kterého opravdu nic nejde.

Na letošní přání vám nepřináším, žádnou „velkou“ a dokonale připravenou fotografii … ale zachycené první krůčky mé jedné rozkošné malé klientky … každý z nás rodičů si tuto šťastnou chvíli jistě pevně zapsal do paměti.

Jako maminka 12-ti leté malé dámy vám chci také popřát hodně přítomných a plně prožitých okamžiků s vašimi dětmi, čas je neskutečně rychlý a pomíjivý, tak si je užívejme. Zároveň bych vám chtěla upřímně poděkovat za vaši přízeň, letos je tomu už osm let, kdy jsem otevřela svůj první ateliér … neskutečné.

V tomto čase vždy přemýšlím a rozjímám o roce právě uplynulém a ač se to na začátku nezdálo, byl to rok plný velkým změn a novinek. V březnu jsme byli tři týdny v „nepoužitelném“ ateliéru, protože se rekonstruovalo celé zázemí (praskla nám voda a utíkala někam do „země“), zrekonstruovali jsme druhou třídu pro denní ateliér, naplno začala pracovat naše produkční Barunka, ve velkém začala fotit naše druhá fotografka Marťa … a také musím zmínit a poděkovat naší pohodářce – grafičce Peťce … a znovu vám všem bez kterých bychom tohle všechno nikdy nezvládly. Vy moji klienti, jste pro mne neuvěřitelnou inspiraci a touhou posouvat se stále dál …

Blog

Nejnovější články

Celý článekLucie Maršíková - umělecká fotografka, rodinné focení, focení dětí

Kontakt

Lucie Maršíková

ul. Do Polí 12, Popovičky

Praha - východ

Můj ateliér najdete na okraji Prahy - směr Brno, přibližně 15 - 20 minut jízdy autem z Prahy 4.

Lucie Maršíková - fotografka, rodinné focení